Мереф’янська громада
Харківська область

Завершальний етап військово-патріотичної гри «Джура»

Завершальний етап військово-патріотичної гри «Джура»

ІІІ етап Всеукраїнської гри, в якому взяли участь близько 300 дітей з усіх куточків України, у самому розпалі.
Останній етап – Всеукраїнський, проходить на базі Харківської області. Урочисте відкриття відбулось на майдані Свободи, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Але зараз хлопці та дівчата базуються в Національному центрі оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України у селищі Ватутіно.
Одним із завдань, які повинні успішно скласти команди є вміння орієнтуватися на місцевості за допомогою компасу. Саме тому, всі команди пувинні були за допомогою компасу пройти від оперативно-рятувального центру до пам’ятника Івана Дмитровича Сірку, отамана війська Запорізького, знаменитої постаті української історії. Впродовж усього часу, який був відведений на це завдання, учасників гри супроводжувала поліція та медичні працівники.
Спочатку всі учасники розташувалися у кіноцентру «Спутник» для перегляду історичної хроніки про діяльність Івана Дмитровича, а потім зробили пам’яне фото біля постаті українського діяча. Опісля вони продовжили свій похід та рушили до річки Мжа, де на них чекала смачна польова каша та прохолодні напої.

 

 

 « повернутися до списку новин