Мереф’янська громада
Харківська область

Хочеш знайти роботу? Звертайся!

Хочеш знайти роботу? Звертайся!

Нещодавно до Мереф’янської громади завітала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних при Харківському районному центру зайнятості Силка Мар’яна Василівна.

Мар’яна приїхала з метою допомогти мешканцям Мереф’янської ОТГ зорієнтуватися у світі професій та ситуації на ринку праці; підібрати постійну або тимчасову роботу; підвищити кваліфікацію; освоїти нову конкурентоспроможну професію або започаткувати власну справу.

«Центр зайнятості також пропонує безкоштовну професійну підготовку кадрів у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, - розповідає Силка Мар’яна, - але більшість людей не знають, що вони мають змогу отримувати грошову допомогу, компенсацію проїзду та, найголовніше, абсолютно безкоштовно освоїти нову професію. Можливі також і різноманітні стажування, коли людина безробітна, але відвідує певне підприємство. Це чудова нагода показати себе та проявити свої здібності, щоб зацікавити можливого роботодавця».

Центр професійно-технічної освіти здійснює підготовку кадрів за наступними професіями: оператор верстатів, токар, фрезерувальник, верстатник, маляр, штукатур, касир торгівельного залу, швачка, адміністратор, покоївка та інші. Але все ж найпоширенішими вакансіями є водії, вантажники, вихователі, вчителі, менеджери та продавці продовольчих товарів.

Подібна практика поширена по всьому Харківському району. Представники Центра зайнятості 2 -3 рази на місяць відвідують різні міста та села району для того, щоб допомагати бажаючим знайти себе у великому світі різних професій. Наступного разу нашу громаду вони відвідають вже у вересні. Тож не пропустіть свій шанс здобути омріяну професію!« повернутися до списку новин