Показові заняття оперативно-рятувальної служби ДСНС України

Дата: 06.11.2017 10:34

Показові заняття оперативно-рятувальної служби ДСНС України

3 листопада у приміщенні кіноцентру «Спутник» відбулися показові заняття навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС для адміністрації та працівників виконавчого комітету Мереф’янської міської ради. Такий захід було проведено з метою поглиблення співробітництва між навчальним центром оперативно-рятувальної служби ДСНС України і Мереф’янською міською радою та підвищення рівня знань посадових осіб виконавчого комітету Мереф’янської міської ради з питань цивільного захисту.

Для проведення показових занять до Мереф’янської громади завітали капітан Пухкал Л.В., майор Янішин А.С. та Сищенко Д.О., лейтенант Дядченко А.В.

Заняття були проведені на умовах надання шефської допомоги та складалися з теоретичної і практичної частин. Під час заходу представники навчального центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України поділилися теоретичними знаннями з наступних питань:

-           Надання першої медичної допомоги потерпілому при різних ураженнях;

-           Первинні засоби пожежогасіння, види вогнегасників, їх призначення та правила користування;

-           Види вибухонебезпечних предметів і небезпечних хімічних речовин та правила поводження при їх виявленні;

-           Уражаючі фактори хімічної, бактеріологічної зброї та іонізуючого випромінювання, засоби індивідуального захисту від них і користування ними. Прилади хімічного і дозиметричного контролю та користування ними.

Важливою частиною показових занять було те, що теоретична інформація була підкріплена практичною частиною, що дало змогу краще засвоїти отримані знання.