Сила та витривалість: Чемпіонат України з гирьового спорту

Дата: 12.10.2017 10:07

Сила та витривалість: Чемпіонат України з гирьового спорту

6-8 жовтня, у м. Полтава , на спортивній базі Полтавської державної аграрної академії відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту. Спортсмени з усієї країни приїхали до Полтави, щоб позмагатися за звання кращого. Учасниками Чемпіонату стали 150 спортсменів з 22 областей та АР Крим серед дорослих та з 12 областей серед ветеранів.
У Чемпіонаті взяв участь мешканець Мереф’янської об’єднаної територіальної громади Андрій Калашник, який показав гідний результат та посів I місце серед Ветеранів (вікова група: 40-49) у виді програми: Двоборство в.к. до 95 кг.
Вітаємо Калашника Андрія з перемогою та бажаємо нових досягнень і успіхів в усіх починаннях!