Стартував проект «Допомога ВПО в Харківській області»

Дата: 22.02.2018 09:41

Стартував проект «Допомога ВПО в Харківській області»

З 1 лютого 2018 року у Благодійному фонді «Карітас Харків» за ініціативи акції «Папа для України» стартував проект «Допомога ВПО в Харківській області».
Метою проекту є покращення якості життя соціально незахищених груп населення з числа вимушено переміщених осіб.
Діяльність проекту спрямована на допомогу найвразливішим соціальним категоріям, а саме: важкохворі люди з 1,2,3 ступенями інвалідності або до/ після операційні хворі; самотні батьки; пенсіонери віком за 65 років; вагітні жінки або жінки після пологів; багатодітні родини; родини, що опинилися в складних життєвих обставинах та ін.
Допомога буде здійснюватися у різних напрямках – ваучери на продукти і гігієну, грошова допомога на обігрів житла, теплі ковдри та постільна білизна, обігрівачі, гранти на дитячий одяг на весну, на оренду житла, дитяче годування та медична допомога по рецептурних бланках.
Усі види допомоги отримуються одноразово, крім медицини, яка буде потребувати звітів.
Прийом бенефеціарів (отримувачів допомоги) ведеться з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 години у приміщенні Благодійного фонду «Карітас-Харків, за адресою: м. Харків, Григорівське шосе, 30 (ст. м. Холодна Гора). Контактні телефони: 067 560 55 80, 067 560 54 52.