«Безпека та благополуччя дітей у громаді»

Дата: 27.12.2017 09:31

«Безпека та благополуччя дітей у громаді»

20 – 21 грудня головний спеціаліст служби у справах сім’ї та дітей Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Скрипник Лариса та провідний спеціаліст вказаного відділу Бондаренко Тетяна взяли участь у тренінгу «Безпека та благополуччя дітей у громаді», який складався з двох модулів: «Планування самостійного життя та підтримка дітей і молоді у процесі виходу з-під опіки» та «Участь дітей та молоді у прийнятті рішень, які стосуються їхнього життя».
Протягом двох днів досвідчений тренер Міжнародної громадської організації «Міжнародний центр розвитку і лідерства» Мельниченко Вікторія розповідала присутнім про послугу виходу з-під опіки, про підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та планування переходу у самостійне життя з урахуванням індивідуальних особливостей. Також на тренінгу розглядалися правові підстави участі дітей у прийнятті рішень, які стосуються їхнього життя, різноманітні інструменти залучення дітей та важливість реальної та ефективної участі, а також ключові компетенції, які потрібні дорослим та дітям для забезпечення участі.