Оголошення про конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 15.09.2017 09:29

Мереф’янська міська рада на виконання розпорядження Мереф’янського міського голови, відповідно до вимог відповідно до наказу №2075 від 31.12.2015 р. Фонду державного майна України (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 р. № 60/28190) та рішення XI сесії Мереф’янської міської ради VІII скликання від 14 липня 2017 року Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності «оголошує конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності, який має ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

•  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі  за рахунок земель житлової та громадської забудови загальною площею 0,2702 га, що розташована за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 18-Б

Претенденти подають до Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради конкурсну документацію в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору суб?єктів оціночної діяльності» з зазначенням назви об?єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститись підтвердні документи з їх описом.

До підтверджуючих документів належать:

1. Заява на участь у конкурсі з відбору суб?єктів оціночної діяльності;
  2. Копії документів про кількість звітів про оцінку майна (за наявності)
  3. Копія кваліфікаційних документів оцінювачів, з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  4. Письмові згода керівника суб?єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов?язаної з державною таємницею і залучається претендентом;
  5. Інформація про претендента (документ, який містить відомості по претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів).
  6. Копія установчого документа претендента (для претендента юридичної особи);

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляція її витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подавати до загального відділу Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради до 02 жовтня 2017 року до 10.00. У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє секретар комісії. Конкурсні документи претендентів, яких не допущено у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою згодою після затвердження протоколу засідання комісії.

Конкурс відбудеться 06 жовтня 2017 року за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213, (відділ з питань соціально – економічного розвитку та бюджету) тел. для довідок 748-33-69

Документи приймаються за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213, Мереф’янська міська рада, загальний відділ.