Шановні представники малого та середнього бізнесу, менеджери відділів збуту та фізичні особи-підприємці !

Дата: 15.03.2018 09:16

Мереф’янська міська рада запрошує Вас відвідати безкоштовний семінар «#Beintegrated: від Експортної стратегії України – до експортної стратегії підприємства»
В рамках практичного семінару учасники отримають інформацію щодо: пріоритетів реалізації Експортної стратегії України на 5 років (Дорожня карта розвитку торгівлі), переліку ринків, які мають великі перспективи для розвитку українського експорту, інструментів торгової статистики, відомостей стосовно ТОП-10 держав з «недоторгованими» ринками.
Захід відбудеться 20 березня, о 16:00 годині, на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, за адресою: м. Харків, просп. Науки, 9-а, головний корпус, лаб. №3 Обрахункового центру,1 поверх.
Реєстрація учасників виключно за даними попередньої електронної реєстрації:https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe0rWo3IpIul6d0i7…/viewform