Мереф’янська громада
Харківська область

До уваги!

Відповідно до пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №410 від 07.06.2017 р.), після отримання погодження переліку проектів із проектними заявками спеціально утвореною при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України комісією, зазначений перелік проектів, які планується фінансувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, був затверджений  рішенням XIII сесії Мереф'янської міської ради VIII скликання від 04 жовтня 2017 року, а саме:

1. Реконструкція твердопаливної котельні на території Мереф’янської ЗОШ I-III ст. №3 в м. Мерефа, вул. Л. Українки, 68, Харківського району, Харківської області.

2. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Харківський район м. Мерефа вул. Дніпровська, 206.
« повернутися до списку новин