До уваги!

Дата: 07.03.2018 09:07

До уваги!

Шановні мешканці Мереф’янської громади!

Приносимо вибачення, адже була допущена технічна помилка у новині щодо отримання коштів Мереф’янською ОТГ на  виконання інвестиційних проектів.

Тобто, 5 березня, на сесії Мереф’янської міської ради депутатами були прийняті зміни до бюджету Мереф’янської міської ради на 2018 рік. Слід зазначити, що завдяки губернатору Харківської області Юлії Світличній та голові Харківської обласної ради Сергію Чернову Мереф’янська ОТГ отримала кошти на виконання інвестиційних проектів на суму 10 млн. грн., з них:

- 2,7 млн. грн. на реконструкцію системи відведення стічних вод по вулицям Гастелло, Зміївська, Харківська, Дніпровська та в’їзд Лозівський;

- 7,3 млн. грн. на реконструкцію будівлі дитячого садка та вугільної котельні по вулиці Леонівській, 42 і реконструкція дитячих ясел №1 по вулиці Леонівській № 57/2 в м.Мерефа Харківського району.