Правила протипожежної безпеки для дітей

Дата: 02.03.2018 09:03

Правила протипожежної безпеки для дітей

28 лютого 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради з метою запобігання порушення правил протипожежної безпеки для дітей з числа учнів КЗ «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4» Мереф’янської міської ради Харківської області було організовано виїзний профілактичний захід «Вогонь не прощає помилок».
Під час екскурсії діти відвідали пожежно-рятувальну частину м. Мерефа, де вони мали змогу ознайомитися з правилами протипожежної безпеки, розширити уявлення про роботу рятівника, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Також діти відвідали гараж з технікою та устаткуванням і мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Під час зустрічі начальник караулу 49-ДПРЧ ГУДСНС України в Харківській області Кутя О.М. звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Також школярам було роз’яснено основні правила протипожежної безпеки, поводження та користування у побуті електроприладами, пічним опаленням, відкритим вогнем та роздані пам’ятки.