Програма підтримки внутрішньо переміщених осіб українського фонду «Благополуччя дітей»

Дата: 23.02.2018 08:59

Продовжується реєстрація на участь у програмі підтримки ВПО у 2018 році українського фонду «Благополуччя дітей» проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні».
Якщо ви маєте довідку ВПО, виїхали з непідконтрольних територій Донецької чи Луганської областей і зараз проживаєте у Дніпропетровській, Харківській областях, або в Мангушському та Нікольському районах Донецької області, Вам варто перейти за посиланням і дізнатися подробиці участі в програмі: http://www.childfund.org.ua/announces/view/2675/.
У Програмі підтримки ВПО можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у Харківській області.
У 2018 році допомога надається за двома напрямками. Компонент розвитку передбачає дистанційне навчання та консультації з працевлаштування, а також роботу груп соціально-психологічної підтримки та здобуття навичок благополучного життя для дорослих і дітей.
Ваучерний компонент – це благодійна допомога найуразливішим родинам для придбання товарів першої необхідності.
Програма надасть підтримку родинам, які пройдуть двоетапне дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе.
Гаряча лінія Програми підтримки ВПО у Харківській області:
+ 38 050 823 56 56 (Пн–Сб, 9.00 –18.00). Офіційна сторінка Програми підтримки ВПО у Харківській області: https://www.facebook.com/vaucherkh/