Шановні мешканці Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 17.02.2018 08:55

Шановні мешканці Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Масляною! Бажаємо вам свята веселого, ситого і багатого. Нехай попрощається зі своїми правами Зима, а разом з холодами підуть усі негаразди, печалі і тривоги. З першим же весняним диханням нехай увірвуться в життя нові радості, добрі вісті, довгоочікувані зміни. І все те хороше, що дрімало і чекало свого часу, поки панували холода, тепер, пригріті весняним сонечком, прокинеться, розквітне і дасть свої плоди. Нехай щастя буде повним, а життя сонячним, як млинці на Масляну! Нехай все погане зникне, як попіл від опудала Зими, яке на Русі прийнято палити в цей день. Будьте здорові і щасливі самі, даруйте свою любов і радість іншим, і добро вам з торицею повернеться!