Акція «Місто професій» для дітей та молоді

Дата: 18.09.2017 08:41

Акція «Місто професій» для дітей та молоді

Захід відбудеться 30 вересня у парку ім. М. Горького. Початок - о 12.00.
У парковій зоні розгорнеться імпровізоване містечко. При вході кожна дитина віком від 12 до 17 років отримає паспорт і карту представлених професій - та зможе «влаштуватися на роботу».
Майстер-класи для учасників проекту проведуть фахівці своїх галузей. Серед них представники таких важливих професій як рятувальник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник.
Сумлінні «працівники» отримають заробітну плату, яку зможуть витратити в крамниці солодощів та подарунків.
«Наша мета - на основі профорієнтації продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен міг обрати професію як реалізацію власного потенціалу. Кожен, хто робить свою роботу із задоволенням, робить її якісно. Результат - якісний інтелектуальний і виробничій продукт і покращення життя в цілому. Наша мета - формувати націю свідомого вибору», - розповіли організатори проекту.
В минулому році в проекті «Місто професій» взяли участь 25 міста і 2 села України. Загалом учасниками акції стали 350 тисяч дітей.