Поліція інформує

Дата: 14.09.2017 08:31

Поліція інформує

У Харківському районі затримано чоловіка, який незаконно зберігав зброю та набої.
У будинку 48-річного чоловіка в ході проведення операції «Зброя-вибухівка» працівники кримінальної поліції Харківського відділу поліції виявили обріз гладкоствольної рушниці та 9 набоїв.
Днями до правоохоронців надійшла оперативна інформація про те, що мешканець селища Безлюдівка зберігає вдома зброю.
Поліцейські оперативно відреагували на повідомлення та вирушили за вказаною адресою. Обстеживши домоволодіння чоловіка, правоохоронці виявили обріз рушниці та набої 12 калібру.
Вилучене направлено на дослідження до експертів. Місце придбання та мету зберігання встановлює слідство.
Слідчим Харківського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.