Всеукраїнська Гімназіада України

Дата: 27.02.2018 08:19

25 лютого 2018 року в Києві відбулися змагання з тхеквондо ВТФ в рамках Всеукраїнської Гімназіади України.

Участь в змаганнях брали 149 спортсменів у віковій категорії «юніори» (2001-2003 р.н.) з 17 областей країни. Мереф’янську об’єднану громаду представляли вихованці Комунального закладу «Комплексна дитяча спортивна школа «Авангард» Жупійов Микита та Ткаченко Тетяна.

Микита та Тетяна гідно представили нашу громаду і у запеклій боротьбі з кращими представниками українського тхеквондо, завоювали срібні медалі.

Також 24 лютого юні спортсмени змагались на всеукраїнському турнірі «Школа спорту» (м. Київ). На даний турнір з’їхалися 650 спортсменів з різних областей України. Вихованці відділення тхеквондо ВТФ показали гідні результати і отримали:

Жупійов Микита – ІІ місце, Ткаченко Тетяна – ІІІ місце.

Вітаємо юних спортсменів і бажаємо їм великих перемог!