Оголошення!

До уваги громадян!

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради повідомляє,що на засіданні виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 14.11.2017 року, було прийнято рішення №1100 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у режимі маршрутного таксі».

17:00 14.11.2017

До уваги!

Відповідно до пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою КМУ від 16.03.2016 р. №200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №410 від 07.06.2017 р.), після отримання погодження переліку проектів із проектними заявками спеціально утвореною при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України комісією, зазначений перелік проектів, які планується фінансувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, був затверджений  рішенням XIII сесії Мереф'янської міської ради VIII скликання від 04 жовтня 2017 року, а саме:

08:37 11.10.2017