Харківська область

"Рекомендований платіж" за фактичний спожитий об’єм газу

Шановні мешканці громади!

В зв’язку з тим, що мешканці почали отримувати платіжні газові квитанції, у яких прописана нова графа «рекомендований платіж» із зазначенням суми, більшої за фактичну витрату за газопостачання, надаємо наступні роз’яснення:

«рекомендований платіж» НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ до сплати. Це лише прогнозована вартість спожитого газу у наступному місяці. Ця сума вираховується за спеціальною формулою: середньорічний об’єм споживання газу множать на місячну відсоткову частку, яка встановлена в Кодексі газорозподільних мереж для різних груп споживачів.

Нову графу про рекомендований платіж ввели у зв’язку з прийняттям нового житлово-комунального законодавства, яке передбачає сплату пені за протермінований платіж, нововведення почнуть діяти із 1 січня 2019 року.

Споживач може заплатити тільки за фактичний спожитий об’єм газу (по показникам лічильника), вказавши його в графі «сплачую».

Мереф’янська міська рада