Оголошення!

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 23 липня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська. 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунального майна, з метою подальшого надання в оренду, а саме:

13:45 27.06.2018

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 20.07.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по наступним об’єктам:

12:43 27.06.2018