Оголошення!

відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 09 жовтня 2018 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ціни земельної ділянки за експертною грошовою оцінкою по об’єкту: земельна ділянка для обслуговування нежитлових будівель за рахунок земель промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, яка розташована за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 283.

10:20 12.10.2018

До уваги громадян!

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 25.10.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по наступним об’єктам:

16:04 02.10.2018

До уваги!

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради. запрошує на постійну роботу спеціалістів з питань тепло-водопостачання об’єктів житлово-комунального господарства. За детальною інформацією звертайтеся до Мереф’янської міської ради або за телефоном 095-444-58-91

10:03 26.09.2018

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 09.10.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по наступним об’єктам:

08:53 11.09.2018