Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 30 листопада 2018 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки по об’єкту благоустрою «МЛИН», який розташований за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, центральна частина міста.

11:30 30.11.2018

Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 26 листопада 2018 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки по об’єкту: дорожня стела «МЕРЕФА», за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, сел. Селекційне.

09:16 27.11.2018

Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 26 листопада 2018 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки по об’єкту: дорожня стела «МЕРЕФА», за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, м-р Шовкостанція.

08:19 27.11.2018

Відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 15 листопада 2018 року о 10 год 00 хв за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 (актова зала Мереф’янської міської ради) відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ціни земельної ділянки за експертною грошовою оцінкою по об’єкту: земельна ділянка земель промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, яка розташована за адресою: м.Мерефа, тупік Залізничний, 32.

14:01 16.11.2018

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 30.11.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, а саме:

13:20 08.11.2018

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 26.11.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, а саме:

13:19 08.11.2018

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 15.11.2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по наступним об’єктам:

18:39 29.10.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення детального плану території