ХІV cесія Мереф'янської міської ради від 03.11.2017 р.

прийнятих рішень

ХІV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  03 листопада  2017 року

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХІV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про підтримку депутатського запиту Берьозкіної О.В.

3.

Про внесення змін до складу депутатськиї комісій.

4.

Про включення депутата Щита І.А. до складу постійної комісії.

5.

Про затвердження Положення про консультації з громадськістю в Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді

6.

Про затвердження Положення про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у  Мереф’янській міській раді та її виконавчих органах.

7.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янськоїміської ради № 1018 від 12.10.2017 р. «Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція системи відведення стічних вод по вул. Гастелло, Зміївська, Харківська, Дніпропетровська, в-д Лозівського в м. Мерефа Харківського району» (коригування).

8.

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації з капітального ремонту адміністративної будівлі Мереф’янської міської ради літ. «А-1» за адресою: Харківська область Харківський район м.Мерефа вул.Дніпровська, 213.

9.

Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII  скликання від 05.09.2016р. «Про утворення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради VIII скликання»

10.

Про внесення змін до рішення  V сесії VIII скликання Мереф’янської міської  ради від 23.12.2016 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення Мереф’янської міської ради на 2017 рік» з урахуванням змін.

11.

Про внесення змін у рішення ХІ сесії  Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від  14 липня  2017 року «Про затвердження  структури виконавчого комітету Мереф’янської міської ради»

12.

Про внесення змін до рішення V сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» та додатків до нього. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5. Додаток 6. Додаток 7.

13.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Євтушенко Станіславу, 09.08.2013 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати.

14.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Пархоменко Ростиславу, 28.12.2012 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати

15.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Донець Марії, 20.08.2012 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати.

16.

Про преміювання міського голови по результатам роботи за вересень, жовтень 2017 року.

17.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 18 гр. Галеса В.М.

18.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чкалова, 17 гр. Литвиненку В.О.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 4 гр. Павлову А.О.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Незалежності, 24 гр. Шевченко Я.П.

21.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Українська, 49 гр. Кофановій Л.В. та гр. Запара О.О.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дружби, 18 гр. Пуголовок Н.М.

23.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 14 гр. Себестіянському А.Й., гр. Василенко Т.А. та гр. Вініченку Ю.А.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Робітнича, 2/9 гр. Ободенку М.Д.

25.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, проїзд Ржавський, 3   гр. Танянській В.П.

26.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена   гр. Габінет Т.М.

27.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка №6 гр. Красношапка І.В.

28.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка №1 гр. Корчагіну М.В.

29.

Про внесення змін до рішення VIIIсесії Мерефʼянської міської ради VIII скликання від 30 березня 2017 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду за адресою: м. Мерефа, вул. Дачна, 18  ТОВ «Весняне-ВТА».

30.

Про внесення змін в рішення ІX сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 05 травня  2017 року «Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Слав’янський, 10-Б гр. Онацькому М.П.

31.

Протокол ХІV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

32.

Протокол поіменного голосування