ХХ сесія Мереф'янської міської ради від 23.04.2018 р.

прийнятих рішень

ХХ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  23 квітня 2018 року

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження параметрів Бюджету участі на 2019 рік.

3.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей

4.

Про надання дозволу на списання  матеріальних цінностей. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4.

5.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за  1 квартал 2018 року. Додаток 1.  Додаток 2.

6.

Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти

7.

8.

Про створення Комунального підприємства «Водоканал»

9.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт частини приміщення нежитлової будівлі Мереф’янської ЗОШ №6 за адресою: вул. 5 Вересня, будинок 89, вулиця Леонівська, будинок 32 м. Мерефа, Харківський район, Харківська область»

10.

Про надання дозволу на розробку проектної документації з реконструкції системи газопостачання у нежитловій  будівлі КЗ «Утківський селищний клуб» за адресою: смт Утківка,  вул.Слобожанська, 82

11.

Про надання дозволу на розробку проектної документації з реконструкції системи газопостачання у будівлі Мереф’янського дошкільного навчального закладу №2  Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області за адресою: м. Мерефа, пл. Шевченко, 5

12.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Нетеченська в місті Мерефа Харківського району Харківської області»

13.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Савченка в місті Мерефа Харківського району Харківської області»

14.

Про надання дозволу на коригування проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Козацькій в місті Мерефа Харківського району Харківської області

15.

Про виготовлення проектної документації на реконструкцію скверу ім. Івана Сірка, розташованого на перехресті вулиць Дніпровська та Нетеченська у м. Мерефа, Харківського району, Харківської області

16.

Про виготовлення проектної документації на реконструкцію спортивного майданчику для ігрових видів спорту та індивідуальних занять фізичною культурою по вул. СавченкаЛ.Українки м. Мерефа, Харківського району, Харківської області

17.

Про коригування  проектної документації «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, вул. Савченка/Л.Українки, м. Мерефа Мереф’янської об’єднаної територіальної громади - реконструкція»

18.

Про виготовлення проектної документації на реконструкцію спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на  території КЗ «Мереф’янська ЗОШ №6 I-III ступенів »по вул. 5-го Вересня, будинок 89/ вул.Леонівська, будинок 32 м. Мерефа, Харківського району, Харківської області

19.

Про виготовлення проектної документації на реконструкцію спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на території КЗ «Мереф’янській медичний ліцей »по вул. Дніпровська 233 м. Мерефа, Харківського району, Харківської області

20.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018  рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1. Додаток2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5. Додаток 6. Додаток 7.

21.

Про преміювання

22.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Міст» у місті Мерефі

23.

Про розроблення детального плану території щодо розміщення  об’єктів інженерної інфраструктури в межах міста Мерефа Харківського району Харківської області для вирішення питань інженерного забезпечення сільськогосподарського підприємства, розташованого за межами населених пунктів.

24.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 179 гр. Ляшенко Т.М., гр. Мезеря А.Р. та  гр. Голіченку Р.А.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 39 гр. Салюк О.Б.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слав’янська, 3 гр. Сулеймановій Заміні Султан-кизи.

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дружби, 6 гр. Шалухан О.О.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Щаслива, 54-А гр. Вежичаніній Л.В.

29.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Сухоярська, 87
гр. Зозуля Т.О.

30.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для обслуговування нежитлової будівлі  за рахунок земель житлової та громадської забудови в
м. Мерефа, вул. Культури, 2-Б

31.

Про припинення дії договору оренди земельної ділянки за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 111 гр. Бушеву Є.Л.

32.

Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність на користь Мереф’янської міської ради за адресою: м. Мерефа, вул. Терентьєва генерала, 4.

33.

Про внесення змін в рішення XVIII сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 05 березня  2018 року гр. Шмадченко І.П.

34.

Про надання дозволу Мереф’янській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне коритсування за адресою: м. Мерефа, вул. Шахбазова Академіка,12.

35.

Протокол ХХ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

36.

Протокол поіменного голосування