Детальні плани територій громади

Детальний план території в межах вулиць Леонівської, 5-го вересня, пров.Дніпропетровського та річки Мерефа в м.Мерефа Харківського району Харківської області. Проектний план

Детальний план території, обмеженої провулком Яковлівським, існуючим автотранспортним підприємством, територією колишнього цегельного заводу та межею міста Мерефи в м. Мерефі Харківського району Харківської області. Проектний план

Детальний план території житлової забудови по вул. І.Сірка в місті Мерефа Харківського району Харківської області. Проектний план

Детальний план території обмеженої вулицями І.Франка, Уральською та пров.Сухоярським в місті Мерефа Харківського району Харківської області. Проектний план

Детальний план території центральної частини міста Мерефи в межах вулиць Коцюбинського, Нетеченської, Радянської, Савченка, 5-го Вересня та Дніпропетровської. Проектний план.

Детальний план території обмеженої  пров.Меліоративним,  об’єктами громадської забудови  по вул.Леонівській, садибами по вул.Театральній та річкою Мерефа в м.Мерефа Харківського району Харківської області. Проектний план. Рішення "Про затвердження Детального плану території, обмеженої пров. Меліоративним, об'єктами громадської забудови по вул.Леонівській, садибами по вул. Театральній та річкою Мерефа в м. Мерефа Харківського району Харківської області "

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ обмеженої  пл.Шевченка, об’єктами громадської забудови  по пл.Шевченка,  садибною забудовою по вул.Погребняка Якима та по вул.Мірошниченка в м. Мерефа Харківського району Харківської областіПроектний план 1Проектний план 2.
Проектний план 3Проектний план 4Проектний план 5.

Детальний план території обмеженої вул. Ломоносова, межею м. Мерефа та річкою Мерефа в м. Мерефа Харківського району Харківської області для нового будівництва наземної фотогальванічної електростанції потужністю 3,9 Мвт. Проектний план 1Проектний план 2.
Проектний план 3Проектний план 4Проектний план 5.